Magazynier/Magazynierka - Umowa Zlecenie

Poszukujemy Magazyniera/Magazynierki, do naszego magazynu w Nadarzynie (ul. Szczecińska 49, 66-400 Gorzów Wielkopolski).

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na podstawie umowy zlecenia
  • Wynagrodzenie 29,50zł/h brutto + premia
  • Lekka praca magazynowa - pakujemy głównie ubrania, zabawki i suplementy diety
  • Pełne wdrożenie w obowiązki pod okiem doświadczonego Trenera - nie wymagamy doświadczenia
  • Benefity:
    • Premia za produktywność
    • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny w Enel-Med
    • Spotkania integracyjne oraz comiesięczne spotkania z pizzą
    • Karta Multisport
    • Bezpłatny parking dla samochodów i rowerów na terenie obiektu
    • Możliwość zdobycia uprawnień UDT
    • Odzież robocza
    • Program Poleceń Pracowniczych
    • Darmowa kawa, herbata, napoje
    • Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka

Obowiązki:

  • Rozładunek i przyjęcie towarów naszych Klientów do magazynu
  • Kompletacja i pakowanie zamówień sklepów internetowych
  • Obsługa zwrotów zamówień

Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Gotowości dojazdu we własnym zakresie do magazynu
  • Odpowiedzialności i sumienności przy pracy

Po co czekać?

Zobacz już dziś jak pracujemy na magazynie: https://drive.google.com/file/d/1fOQSzTFipnESdVVSsYIDL1ff1GNR-QoT/view  i dołącz do nas!